Nudności, wymioty, choroba lokomocyjna

Nudności, wymioty, choroba lokomocyjna

Nudności, wymioty, choroba lokomocyjna

Każdy spotkał się z chorobą lokomocyjną zarówno u dzieci, dorosłych a nawet u swoich pupili. Stosujemy wtedy różne sposoby, leki na uniknięcie przykrych niespodzianek w postaci nudności lub nawet wymiotów. Są to leki psychotropowe typu Aviomarin, ostatnio leki na bazie imbiru czy nawet zaklejanie pępka czy uciskające bransoletki.

Jednak nie na wszystkich to działa lub działa nie tak jak trzeba. Aviomarin, lek bez recepty jest idealny dla rodziców chcących podróżować z dzieckiem, które całą drogę śpi… Niestety po tym leku dochodzi do senności. Imbir z kolei nie działa na wszystkich. A wszystko sprowadza się do skurczu mięśni układu pokarmowego, który występuje nie tylko w chorobie lokomocyjnej, ale też w czasie pierwszych tygodniach ciąży (zdarza się, że kobiety nudności mają przez cały okres ciąży) i chemioterapii.

Jest jedna substancja hamująca skurcze mięśni układu pokarmowego, dzięki czemu zapobiega nudnościom oraz wymiotom w czasie ciąży, chemioterapii i właśnie chorobie lokomocyjnej.

Jest nim kanabidiol CBDa czyli kwasowy prekursor znanego CBD. Można go znaleźć w konopiach siewnych (po dekarboksylacji powstaje z niego CBD), jak i w olejkach CBD. Stosując olejki CBD CO2 nawet doraźnie, unikniemy przykrych niespodzianek.

Olejek 5% CBD&CBDa 10mlOlejek 5% CBD&CBDa 30mlOlejek 10% CBD&CBDa 10mlOlejek 10% CBD&CBDa 30ml

Zapraszamy do sklepu

 

WAŻNA INFORMACJA!
Informacje zamieszczone na blogu służą wyłącznie do celów edukacyjnych i nie mogą być zastępstwem profesjonalnego medycznego doradztwa. Wszelkie choroby winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Przed podjęciem decyzji związanej z terapią opisaną na tym blogu radzimy poinformować swojego lekarza o takim zamiarze. „Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu”.

 

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *